Polski Związek
Motorowy

Jesteś tutaj: Strona główna Żużel Kalendarze Kalendarz I ligi

 

Oficjalny serwis GKSŻ
i Reprezentacji Polski na Żużlu

www.PolskiZuzel.pl

Kalendarz I ligi

 Runda  Termin  Gospodarz  Gość
 I
 9.04
 PSŻ Miliot Team Poznań
M Intar Lazur
Lotos Gdańsk
GTŻ Grudziądz
 RKM Rybnik
TŻ Start Gniezno
STAL Gorzów
TŻ Sipma Lublin

 II
 15.04
 Stal Gorzów
TŻ Start Gniezno
RKM Rybnik
TŻ Sipma Lublin
 GTŻ Grudziądz
Lotos Gdańsk
KM Untar Lazur Ostrów
PSŻ Milion Team Poznań
 III
 22.04
 Stal Gorzów
KM Intar Lazur Ostrów
Lotos Gdańsk
GTŻ Grudziądz
 TŻ Start Gniezno
PSŻ Milion Team Poznań
TŻ Sipma Lublin
RKM Rybnik
 IV
 29.04
 PSŻ Milion Team Poznań
TŻ Start Gniezno
RKM Rybnik
TŻ Sipma Lublin
 Lotos Gdańsk
GT Grudziądz
Stal Gorzów
KM Intar Lazur Ostrów
 V
 3.05
 Stal Gorzów
TŻ Start Gniezno
Lotos Gdańsk
GTŻ Grudziądz
 TŻ Lublin
RKM Rybnik
KM Intar Lazur Ostrów
PSŻ Milion Team Poznań
 VI
 6.05
 PS Milion Team Poznań
KM Intar Lazur Ostrów
RKM Rybnik
TŻ Sipma Lublin
 Stal Gorzów
GTŻ Grudziądz
Lotos Gdańsk
T Start Gniezno
 VII
 20.05
 Stal Gorzów
TŻ Start Gniezno
RKM Rybnik
GTŻ Grudziądz
 KM Intar Lazur Ostrów
PSŻ Milion Team Poznań
TŻ Sipma Lublin
Lotos Gdańsk
 VIII
 27.05
 PS Milion Team Poznań
KM Intar Lazur Ostrów
Lotos Gdańsk
TŻ Sipma Lublin
 TŻ Start Gniezno
Stal Gorzów
GTŻ Grudziądz
RKM Rybnik
 IX
 10.06
 Stal Gorzów
TŻ Start Gniezno
Lotos Gdańsk
GTŻ Grudziądz
 PSŻ Milion Team Poznań
T Sipma Lublin
RKM Rybnik
KM Intar Lazur Ostrów
 X
 24.06
 PSŻ Milion Team Poznań
KM Intar Lazur Poznań
RKM Rybnik
TŻ Sipma Lublin
 GTŻ Grudziądz
Lotos Gdańsk
TŻ Start Gniezno
Stal Gorzów
 XI
 8.07
 Stal Gorzów
KM Intar Lazur Ostrów
Lotos Gdańsk
GTŻ Grudziądz
 RKM Rybnik
T Sipma Lublin
PSŻ Milion Team Poznań
T Start Gniezno
 XII
 22.08
 PSŻ Milion Team Poznań
TŻ Start Gniezno
RKM Rybnik
TŻ Sipma Lublin
 KM Intar Lazur Ostrów
Stal Gorzów
GT Grudziądz
Lotos Gdańsk
 XIII
 29.07
 PSŻ Milion Tema Poznań
KM Intar Lazur Ostrów
Lotos Gdańsk
GTŻ Grudziądz
 TŻ Sipma Lublin
RKM Rybnik
TŻ Start Gniezno
Stal Gorzów
 XIV
 5.08
 Stal Gorzów
TŻ Start Gniezno
RKM Rybnik
TŻ Sipma Lublin
 Lotos Gdańsk
KM Intar Lazur Ostrów
PSŻ Milion Team Poznań
GTŻ Grudziądz
 I runda
 12.08 i 19.08 trzeci mecz 26.08
 1
2
5
6
 4
3
8
7
 II runda
 2.09 i 16.09 trzeci 30.09
 zwycięska drużyna (a)
pokonana dryżyna (c)


 zwycięska drużyna (b)
pokonana drużyna (d)


Słowa kluczowe: Kalendarze Żużel

Do góry