Polski Związek
Motorowy

Jesteś tutaj: Strona główna O nas Komunikaty prasowe Biura Sportu i Marketingu 2010 Wielka premiera gry Rajd Polski

Wielka premiera gry Rajd Polski

Z dnia: 2010-12-06

Polski Związek Motorowy oraz IQ Publishing mają przyjemność poinformować, że w sobotę 4 grudnia 2010 r. odbyła się premiera długo oczekiwanej gry pt. Rajd Polski.

W galeriach handlowych i punktach sprzedaży na terenie całego kraju odbyły się specjalne prezentacje gry, na których będzie można osobiście zagrać w najnowszą grę. Dodatkową atrakcją były wystawione prawdziwe samochody rajdowe! Nie czekaj i zobacz grę na własne oczy! Odwiedź miejsca naszych pokazów i weź udział w atrakcyjnych pokazach:

• Centrum Handlowe M1 w Markach pod Warszawą – prezentowane zostanie rajdowe Subaru Impreza N14 Andrzeja Oleksowicza
• Centrum Handlowym M1 przy ul. Szwajcarskiej 1 w Poznaniu – prezentowane zostanie rajdowe BMW 1 Michała Matuszczyka
• Centrum Handlowe M1 w al. gen. Sikorskiego w Olsztynie – prezentowane zostanie rajdowe Mitsubishi Lancer EVO IX Zbigniewa Staniszewskiego

Punktem kulminacyjnym premiery gry był Rajd Barbórki przy ulicy Karowej w Warszawie, na którym odbyła się wyjątkowa prezentacja gry w specjalnym, ogrzewanym namiocie Orlen Team’u.
Na stoisku można było zagrać w grę przy użyciu zaawansowanych symulatorów samochodowych renomowanej firmy play-max, a także zakupić grę w super promocyjnej cenie!

Rajd Polski to pierwsza Polska gra rajdowa na oficjalnej licencji Polskiego Związku Motorowego. Doskonale odwzorowane prawdziwe trasy i wierne oddanie klimatu zmagań szutrowych umożliwia graczowi realistyczne odczucia z jazdy samochodem. Dodatkowo duża ilość opcji i ustawień pozwala na znaczne spersonalizowanie ustawień samochodu, co gwarantuje duży realizm rozrywki.

Każdy posiadacz gry może wziąć udział w Konkursie, gdzie rozlosowane zostaną mega atrakcyjne nagrody!!! Więcej informacji: http://www.rajd.iqp.pl/rejestracja.php 

Gorąco polecamy!

Słowa kluczowe:

Do góry
/userfiles/2010-grafika/Samochody/1gra/gra_mini.jpg