Polski Związek
Motorowy

Jesteś tutaj Strona główna

Fotografia z wydarzenia Rusza X-cross Puchar Polski Kobiet

Rok 2011 niewątpliwie zapisze się ?złotymi zgłoskami? w historii polskiego sportu motocyklowego. Oto raz pierwszy na maszynie startowej stanęły dziewczyny, które podjęły walkę o PP Kobiet MX. więcej

Fotografia z wydarzenia Greinbach nie wybacza błędów

Rywalizacja w Super 1600 podczas tegorocznych mistrzostw Europy jest wyjątkowo wyrównana. Nawet najmniejszy błąd potrafi zabrać wynik zbierany przez cały weekend. Krzysztof Skorupski w finale III rundy w Greinbach, dostał się w wir walki więcej

Fotografia z wydarzenia Polscy zawodnicy w czołówce Mistrzostw Europy.

Znakomicie spisali się polscy zawodnicy startujący w I rundzie mistrzostw Europy, która odbyła się na północy Włoch w Miejscowości Arsie więcej

Fotografia z wydarzenia Joanna Miller na podium Mistrzostw Świata!

W miniony weekend Joanna Miller wystartowała w trzeciej rundzie Mistrzostw Świata w Motocrossie Kobiet. Zajmując trzecie miejsce po raz pierwszy stanęła na podium Mistrzostw Świata! więcej

Fotografia z wydarzenia Wstąp do klubu Assistance

Pomoc drogowa, awarie w kraju i za granicą. więcej

Fotografia z wydarzenia PZM pomaga Kierowcom!

Wysoki autorytet naszych ekspertów w branży motoryzacyjnej i wśród urzędów i instytucji, wynikający z długoletniego doświadczenia i siły marki Polskiego Związku Motorowego znaczne zwiększa skuteczność w rozwiązywaniu problemów ... więcej

Fotografia z wydarzenia PZM doradcą kierowcy przed podróżą zagraniczną

Pomagamy w zaplanowaniu trasy i czasu przejazdu, sprawdzeniu aktualnych przepisów drogowych, sprawdzeniu samochodu pod względem technicznym, sprawdzeniu wyposażenia pojazdu ... więcej

Oficjlany rekord zgłoszeń w Korczynie

Opublikowana została oficjalna lista zgłoszeń do 1 i 2 rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski ? 9 Wyścig Górski Prządki 2012 na której widnieją 83 nazwiska. Jest to absolutny rekord otwarcia sezonu wyścigów górskich więcej

Picanto na Red Bull Ringu

Kia Lotos Race rusza na południe. Druga runda tegorocznych Wyścigowych Mistrzostw Polski Kia Picanto zawita na nowy, choć o bogatej historii, tor ?Red Bull Ring? w Austrii więcej

KIERUNEK ? RZESZÓW

Nikogo spośród miłośników pojazdów zabytkowych, ani miłośników militariów, ani także miłośników rajdów górskich nie może zabraknąć w Rzeszowie, 18-21 maja 2012r., na II rundzie Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. więcej

Rekord zgłoszeń w Korczynie

Już tylko niespełna kilka godzin pozostało zawodnikom, aby zgłosić się do 1 i 2 rundy sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2012, jakie zainaugurują zawodami w Korczynie koło Krosna. Pierwszy termin minął w piątek 11 maja o godzinie więcej

Grajek liderem po pierwszej rundzie

Najszybszy w stawce polskich kierowców, Włodzimierz Grajek zajął szóste miejsce w XLAVINA 4. RABAKÖZ CUP i objął prowadzenie w klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych więcej

Łukasz Kędzierski najszybszy na hałdzie w Bogdance

Zawody Pucharu Europy w Cross Country za nami. Łukasz Kędzierski wygrał zmagania w klasie senior Pucharu Europy, a w rywalizacji zaliczanej do mistrzostw Polski motocykliści GKS Bogdanka nie mieli sobie równych. więcej

KOMUNIKAT PRASOWY GKSŻ

komunikat.. więcej

Kabaciński nadal wiceliderem

Łukasz Kabaciński utrzymał pozycję wicelidera FIA CEZ Trophy po Reves Cup, drugiej rundzie na torze Nyirádi Motorsport Centrum. Kierowca Lancera Evo VIII zajął czwarte miejsce w finale A SuperCars więcej

Płachytka zwycięża

Po dwóch drugich miejscach w tym sezonie przyszedł czas na wygraną duetu Płachytka/Nowaczewski. Załoga, choć z dużą przewagą po przedostatnim odcinku - wygrała tylko "o włos", czyli o 1.5s z duetem Tomala/Martynek więcej

Udana runda MP i PP w Brnie

W sprzyjających warunkach polscy zawodnicy spisali się doskonale i do domu wracali jako liderzy w klasyfikacjach zespołowych klas Superbike i Superstock 1000. więcej