Polski Związek
Motorowy

Jesteś tutaj Strona główna

Fotografia z wydarzenia Rusza X-cross Puchar Polski Kobiet

Rok 2011 niewątpliwie zapisze się ?złotymi zgłoskami? w historii polskiego sportu motocyklowego. Oto raz pierwszy na maszynie startowej stanęły dziewczyny, które podjęły walkę o PP Kobiet MX. więcej

Fotografia z wydarzenia Greinbach nie wybacza błędów

Rywalizacja w Super 1600 podczas tegorocznych mistrzostw Europy jest wyjątkowo wyrównana. Nawet najmniejszy błąd potrafi zabrać wynik zbierany przez cały weekend. Krzysztof Skorupski w finale III rundy w Greinbach, dostał się w wir walki więcej

Fotografia z wydarzenia Polscy zawodnicy w czołówce Mistrzostw Europy.

Znakomicie spisali się polscy zawodnicy startujący w I rundzie mistrzostw Europy, która odbyła się na północy Włoch w Miejscowości Arsie więcej

Fotografia z wydarzenia Joanna Miller na podium Mistrzostw Świata!

W miniony weekend Joanna Miller wystartowała w trzeciej rundzie Mistrzostw Świata w Motocrossie Kobiet. Zajmując trzecie miejsce po raz pierwszy stanęła na podium Mistrzostw Świata! więcej

Fotografia z wydarzenia Wstąp do klubu Assistance

Pomoc drogowa, awarie w kraju i za granicą. więcej

Fotografia z wydarzenia PZM pomaga Kierowcom!

Wysoki autorytet naszych ekspertów w branży motoryzacyjnej i wśród urzędów i instytucji, wynikający z długoletniego doświadczenia i siły marki Polskiego Związku Motorowego znaczne zwiększa skuteczność w rozwiązywaniu problemów ... więcej

Fotografia z wydarzenia PZM doradcą kierowcy przed podróżą zagraniczną

Pomagamy w zaplanowaniu trasy i czasu przejazdu, sprawdzeniu aktualnych przepisów drogowych, sprawdzeniu samochodu pod względem technicznym, sprawdzeniu wyposażenia pojazdu ... więcej

Dublet Łacisza w KIA Lotos Race

Zbigniew Łacisz dwukrotnie stanął na najwyższym stopniu podium II rundy Mistrzostw Polski Kia Picanto, rozegranej na torze Red Bull Ring w Austrii więcej

Trzecie miejsce utrzymane

Adam Gładysz, ósmy na mecie, szósty w rundzie, utrzymał trzecią lokatę w pucharze VW Scirocco R-Cup.. Jakub Litwin, dziewiąty czyli siódmy w brytyjskiej rundzie, drugi w Junior Cup, nadal otwiera łączną klasyfikację juniorów więcej

Stańco rządzi w strefie

Maciej Stańco ustrzelił dublet na Red Bull Ringu. Szef zespołu Fuchs Star Moto Racing wygrał oba sprinty Pucharu FIA Strefy Europy Centralnej rozgrywane na austriackim torze więcej

Robert Kisiel najlepszy z Polaków w ?Zielonym Piekle?

Najszybszy z Polskich zawodników startujących w wyścigu Clio Cup Bohemia na Pętli Północnej Nürburgringu, Robert Kisiel zajął 15 miejsce dwukrotnie zaliczając kontakty z rywalami i osiągając metę lekko poobijanym samochodem więcej

Enduro powraca w Beskidy

Po wielu latach przerwy rajdy motocyklowe Enduro powróciły na południe Polski, gdzie rozegrano III i IV rundę Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. więcej

Zapraszamy na premierę ósmego odcinka magazynu "Czas na jazdę".

Już w najbliższą niedzielę premiera ósmego odcinka magazynu "Czas na jazdę". TVP Info 15:15. więcej

Zmarł Jerzy Hłasko

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł nasz kolega śp. Jerzy Hłasko więcej

Zawodnicy mówią przed GSMP Korczyna

Wypowiedzi zawodników przed 1. i 2. rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2012 więcej

Wielki motoryzacyjny piknik w Korczynie

Już w sobotę rusza pierwszy wyścigowy weekend w górach. Otwierającymi zawodami sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski będzie 9 Wyścig Górski ?Prządki? 2012. Bazą zmagań będzie Korczyna, gdzie zlokalizowany został serwis wszystkich zawodników więcej

Pojedynek z Damonem Hillem

Zawodnicy VW Scirocco R-Cup zaliczą występ w Wielkiej Brytanii. Ozdobą wyścigu na torze Brands Hatch z pewnością będzie start byłego mistrza świata Formuły 1, Damona Hilla, z którym zmierzy się trzeci w punktacji Pucharu Volkswagena, Adam Gładysz więcej