Polski Związek
Motorowy

Jesteś tutaj Strona główna

Fotografia z wydarzenia Rusza X-cross Puchar Polski Kobiet

Rok 2011 niewątpliwie zapisze się ?złotymi zgłoskami? w historii polskiego sportu motocyklowego. Oto raz pierwszy na maszynie startowej stanęły dziewczyny, które podjęły walkę o PP Kobiet MX. więcej

Fotografia z wydarzenia Greinbach nie wybacza błędów

Rywalizacja w Super 1600 podczas tegorocznych mistrzostw Europy jest wyjątkowo wyrównana. Nawet najmniejszy błąd potrafi zabrać wynik zbierany przez cały weekend. Krzysztof Skorupski w finale III rundy w Greinbach, dostał się w wir walki więcej

Fotografia z wydarzenia Polscy zawodnicy w czołówce Mistrzostw Europy.

Znakomicie spisali się polscy zawodnicy startujący w I rundzie mistrzostw Europy, która odbyła się na północy Włoch w Miejscowości Arsie więcej

Fotografia z wydarzenia Joanna Miller na podium Mistrzostw Świata!

W miniony weekend Joanna Miller wystartowała w trzeciej rundzie Mistrzostw Świata w Motocrossie Kobiet. Zajmując trzecie miejsce po raz pierwszy stanęła na podium Mistrzostw Świata! więcej

Fotografia z wydarzenia Wstąp do klubu Assistance

Pomoc drogowa, awarie w kraju i za granicą. więcej

Fotografia z wydarzenia PZM pomaga Kierowcom!

Wysoki autorytet naszych ekspertów w branży motoryzacyjnej i wśród urzędów i instytucji, wynikający z długoletniego doświadczenia i siły marki Polskiego Związku Motorowego znaczne zwiększa skuteczność w rozwiązywaniu problemów ... więcej

Fotografia z wydarzenia PZM doradcą kierowcy przed podróżą zagraniczną

Pomagamy w zaplanowaniu trasy i czasu przejazdu, sprawdzeniu aktualnych przepisów drogowych, sprawdzeniu samochodu pod względem technicznym, sprawdzeniu wyposażenia pojazdu ... więcej

Hołowczyc rolował, Małysz coraz wyżej

Krzysztof Hołowczyc rolował na 20 km przed metą, ale zajął czwarte miejsce i utrzymał trzecią lokatę. Kibice i motocykliści stawiali Mini na koła. Adam Małysz dotarł jako 39 i awansował na 36 lokatę w rajdzie więcej

Hołowczyc walczy, Małysz awansuje

Krzysztof Hołowczyc, trzeci w wynikach etapu, spadł na trzecią lokatę w łącznej klasyfikacji, ale odrobił 3.34 do prowadzącego Stephane'a Peterhansela. Adam Małysz awansował o 2 miejsca w klasyfikacji generalnej więcej

Łukasz Łaskawiec wycofał się z Rajdu Dakar

Ósmy etap okazał się bardzo pechowy dla Łukasza. Złamana przednia piasta uniemożliwiła mu kontynuowanie rajdu. Oznacza to, że ostatnim Polakiem na quadzie został Rafał. więcej

Zdjęcia z Rallye Monte-Carlo Historique 2011

Przygotowując na tegoroczne emocje zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego ekscytującego widowiska więcej

Monte Carlo znów startuje z Warszawy!

29 stycznia 2012 o godzinie 13:19, pierwsza załoga wyruszy z Placu Teatralnego w stolicy do rywalizacji o zwycięstwo w rajdzie. więcej

Sołowow jednym z bohaterów dnia

Michał Sołowow zakończył występ piątym czasem i awansował na ósme miejsce w rundzie ERC. Dwukrotny wicemistrz Europy sięgnął również po 5 bonusowych punktów w rundzie ERC - 29. Jänner Rallye więcej

Hołek czwarty

Krzysztof Hołowczyc, który po zwycięstwie na 5 Etapie otwierał trasę, zajął czwarte miejsce na etapie i traci 11.22 do Peterhansela. Piotr Beaupre zajął 48 miejsce w wynikach etapu. Adam Małysz osiągnął metę już po zmroku, o godz. 21.15 więcej

Cabała nie jedzie dalej

Józef Cabała, Josef Kalina i Jakub First wycofali się z Dakar Rally na etapie Copiapo - Copiapo. Polski rekordzista Dakaru, Darek Rodewald ma już w dorobku cztery etapowe zwycięstwa - i coraz większe szanse na historyczny sukces w rajdzie więcej

Najlepszy wynik Małysza

Adam Małysz uzyskał swój najlepszy jak na razie wynik w Dakar Rally. Debiutant zajął 38 miejsce, startując z 73 pozycji. Małyszowi zabrakło 46 sekund do Piotra Beaupre w eksfabrycznym BMW X5 więcej

Hołowczyc liderem Dakaru!

Krzysztof Hołowczyc, czwarty raz drugi w wynikach etapu, został nowym liderem Dakar Rally. Olsztynianin ukończył 208-kilometrowy oes w drodze do San Juan, tracąc 1.09 do Naniego Romy. Czołową trójkę uzupełnił Nasser al-Attiyah więcej