Polski Związek
Motorowy

Jesteś tutaj Strona główna Łukasz Kędzierski najszybszy na hałdzie w Bogdance

Łukasz Kędzierski najszybszy na hałdzie w Bogdance

Z dnia: 2012-05-14

Kolejny raz hałda kopalniana Lubelskiego Węgla Bogdanka stanowiła teren zmagań zawodników, gdzie pierwszy raz gościliśmy zawodników z europy bowiem była to I runda Pucharu Europy połączona z VI i VII rundą Mistrzostw Polski i VII i VIII runda Pucharu Polski w Cross Country.  Z wypowiedzi zawodników wiemy, że tor był bardzo ciekawy ze względu na dużą ilość podjazdów, zjazdów i zróżnicowane podłoże prze czym był również wymagający. Pogoda co prawda nie rozpieszczała ponieważ po pięknym sobotnim poranku przyszły chmury deszczowe, które stały się  uciążliwe dla kibiców, ale zbawienne dla zawodników bo dzięki opadom deszczu przestało się kurzyć. Mimo deszczu kibice mogli oglądać zmagania pod parasolami gdzie na dużym telebimie wyświetlana była rywalizacja na żywo z kamer ustawionych na trasie.

Po pierwszym dniu zawodów, w sobotę wieczorem odbyła się impreza integracyjna, gdzie przy dobrym jedzeniu i przyjemnej muzyce były rozmowy polaków długie oraz wyświetlona została relacja z pierwszego dnia zmagań. Atrakcją wieczoru było pieczone prosie.

Do drugiego dnia zawodów zawodnicy wystartowali zregenerowani i pełni woli walki, a gospodarz zawodów Sekcja Motorowa GKS Bogdanka miała powody do zadowolenia bowiem to jej zawodnicy zdominowali wszystkie klasy Pucharu Europy i Mistrzostw Polski. Szczegółowe wyniki zawodów można zobaczyć na stronie www.motoresults.pl

 

 

CC Bogdanka

 

Słowa kluczowe:

Do góry
/userfiles/2012-grafika/motocykle/cc/DSC_2671_mini.jpg

 

 

Partnerzy:

Autoklub.pl GSMP Wyscigigorskie.pl RajdowyPuchar.pl rsmp.info rsmp.pl Ice Racing Sanok 2012


ATV Polska