Polski Związek
Motorowy

Jesteś tutaj Strona główna Wirtualny Paddock Mistrzostw Europy Rallycross w Słomczynie

Wirtualny Paddock Mistrzostw Europy Rallycross w Słomczynie

Z dnia: 2010-09-01

Na oficjalnej stronie Polskiej rundy Mistrzostw Europy Rallycross pojawiła się bardzo ciekawa opcja która pozwala nam na bieżąco podglądać jak wypełnia się park maszyn. Eliminacja MERC w Słomczynie jako pierwsza, w historii tego cyklu, umożliwia stały podgląd do zagospodarowania terenu pod strefy serwisowe na zawody 11 i 12 września. Kibice mogą zobaczyć kto i gdzie będzie miał swoją strefę oraz jakim autem wystartuje.

link zewnetrznyZOBACZ WIRTUALNY PADDOCK NA STRONIE ZAWODÓW

Plan parku maszyn wypełnia się co chwila nowymi zespołami. Swoje miejsca zarezerwował już lider klasyfikacji dywizji 1 Sverre Isachsen (ford Focus T16) i czternastokrotny Mistrz Europy Kenneth Hansen (Citroen C4 T16). Do biura organizatora cały czas napływają kolejna zgłoszenia.

Jest bardzo ciekawa opcja dla kibiców na sprawdzenie kto pojawi się na zawodach w Słomczynie zanim pojawi się nieoficjalna lista zgłoszeń. Jest to także duże ułatwienie dla zawodników którzy mogą sami zadecydować gdzie będą ich serwisy. Oczywiście czas odgrywa tutaj znaczenie i im szybciej team zarezerwuje sobie miejsce, tym są większe szanse że zostanie im ono przypisane na czas zawodów.

Foto: Michał Kondrowski www.rallyart.pl

Słowa kluczowe: merc rallycross erc słomczyn

Do góry
/userfiles/2010-grafika/Samochody/rallycross/56_mini.jpg

 

 

Partnerzy:

Autoklub.pl GSMP Wyscigigorskie.pl RajdowyPuchar.pl rsmp.info rsmp.pl Ice Racing Sanok 2012


ATV Polska