Polski Związek
Motorowy

Jesteś tutaj Strona główna Polski Związek Motorowy przyłączył się do akcji "Mozaika dla Roberta"

Polski Związek Motorowy przyłączył się do akcji "Mozaika dla Roberta"

Z dnia: 2011-02-14

Drodzy Fani Roberta Kubicy!
Nieczęsto zdarza się, aby bez jakichkolwiek zahamowań wszyscy kibice Roberta Kubicy mogli wziąć udział w jednej, naprawdę wspólnej akcji.

Okoliczności sprawiły jednak, że nadwiślański podmuch optymizmu i wsparcia jest potrzebny Naszemu Kierowcy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. I stąd też Akcja "Mozaika dla Roberta”, która wykuła się pośród wielu inicjatyw poruszanych na łamach niniejszego portalu.

Jest to Akcja, celem której jest stworzenie portretu-mozaiki Roberta Kubicy ze zdjęć nadesłanych przez jego fanów. Wystarczy zalogować się* i umieścić na naszym serwerze własne zdjęcie. Dajemy Wam do dyspozycji narzędzie, które automatycznie skadruje zdjęcie do rozmiarów, jakie są wymagane do dalszej pracy.**

Zdjęcie Roberta zostanie wydrukowane w formie plakatu, wymiar jest uzależniony od ilości nadesłanych zdjęć. Przy założeniu, że będzie to 15 tysięcy zdjęć, wielkość plakatu będzie oscylować wokół rozmiaru 150 cm x 200 cm. Mozaika zostanie przekazana Robertowi Kubicy - już my się o to postaramy!

Plan jest taki, by każdy z Was, po zakończonej akcji, otrzymał możliwość pobrania pliku
ze strony w wersji nadającej się do druku. Informacje będą również na bieżąco podawane na stronie Facebookowej akcji "Mozaika dla Roberta.”

Chcielibyśmy, aby Robert poczuł naszą pozytywną energię, płynącą z tysiąca serc polskich kibiców! Waszych serc …***

 

Tekst źródłowy: f1zone.pl

Fot. Lotus Renault GP

Słowa kluczowe: kubica robert kubica F1

Do góry
/userfiles/2011-grafika/samochody/wyscigi/Kubica_mini.jpg

 

 

Partnerzy:

Autoklub.pl GSMP Wyscigigorskie.pl RajdowyPuchar.pl rsmp.info rsmp.pl Ice Racing Sanok 2012


ATV Polska