Polski Związek
Motorowy

Jesteś tutaj Strona główna Mocno nadsterowny BMW Sauber

Mocno nadsterowny BMW Sauber

Z dnia: 2008-08-04

- To był trudny wyścig - powiedział Robert Kubica po ósmym miejscu w Grand Prix Węgier. - Byliśmy bardzo wolni i miałem kłopoty z powodu ogólnego braku przyczepności. Samochód okazał się mocno nadsterowny, dlatego tak naprawdę nie mogłem cisnąć. Bardzo się starałem, żeby utrzymać samochód na torze. Tak czy inaczej, jeden punkt jest lepszy niż nic.

- Kompletnie zabrakło nam tempa w wyścigu - przyznał Mario Theissen. - Żaden kierowca nie mógł uzyskać czasów okrążeń, jakich oczekiwaliśmy po piątkowych i sobotnich treningach. To samo działo się na obydwu rodzajach opon. Przyczyny nie są obecnie jasne, ale musimy wszystko przeanalizować. Gratulacje dla Heikkiego Kovalainena za jego pierwsze zwycięstwo w F1 - i oczywiście dla Timo Glocka, który ukoronował udany weekend, finiszując na drugim miejscu.

- Rzecz jasna, jesteśmy bardzo rozczarowani dzisiejszymi wynikami - stwierdził Willy Rampf. - Teraz musimy przeanalizować, dlaczego nie mogliśmy powtórzyć w wyścigu czasów z kwalifikacji. Trzeba to zrobić w fabrykach w Hinwil i Monachium, ponieważ z powodu przerwy w testach nie możemy jeździć przed następnym wyścigiem, za trzy tygodnie w Walencji.

Źródło: autoklub.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści zabronione.

Foto: BMW Sauber

Do góry
/userfiles/image/kubica/kubica_mini.jpg

 

 

Partnerzy:

Autoklub.pl GSMP Wyscigigorskie.pl RajdowyPuchar.pl rsmp.info rsmp.pl Ice Racing Sanok 2012


ATV Polska