Polski Związek
Motorowy

Jesteś tutaj Strona główna Mocna obsada na Baja Carpathia 2011

Mocna obsada na Baja Carpathia 2011

Z dnia: 2011-06-22

Lista zgłoszeń na 3. rundę Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych została już oficjalnie zamknięta. Znalazło się na niej 36 samochodów, 2 motory i 13 quadów.

PDFLISTA ZGŁOSZEŃ NA STALOWA WOLA BAJA CARPATHIA 2011

Trzeba przyznać, że zarówno ilość zawodników jak i nazwiska robią wrażenie. Na Baja Carpathia pojawią się tak znani i mocni zawodnicy jak: Szalay Balzs, Zapletal Miroslav, Porizek Zdenek, Korda Erik, Fazekas Karoly no i oczywiście nasza polska czołówka. Wśrod niej najmocniejsza na dzień dzisiejszy załoga grupy T1: Włodzimierz Grajek i Jakub Mroczkowski oraz najszybsi z grupy T2: Grzegorz Szwagrzyk, Aleksander Sachanbiński, Piotr Chodzeń. Warto dodać, że w grupie T2 na rajdach klasyfikowanych do FIA CEZ, Polacy są jak na razie najlepsi. Jeśli chodzi o grupę T1 to mocno walczymy by dotrzeć do podium. Największe szanse ma na to właśnie Włodzimierz Grajek. Liczymy jednak, że reszta naszych samochodów grupy T1 również postara się o wysokie lokaty. Wszakże mamy przecież dobrych zawodników jak: Sławomir Wasiak, Wojciech Koziński, Konrad Sobecki czy też Piotr Domownik i Dariusz Żyła.

Miło nam ponownie powitać wśrod startujących Mariusza Ryczkowskiego oraz Marcina Kruszewicza. Liczymy na ich dobry start, bo wiemy, że jak chcą to potrafią jeździć szybko. Mamy także nadzieję, że podobnie jak w pierwszej rundzie nowym zawodnikom RMPST uda się ukończyć rajd z dobrą lokatą. Mamy tu na myśli Pawła Molgo i Piotra Chodzenia. Na liście zgłoszeń znaleźliśmy także nowe załogi. Chodzi o teamy Sochoń Juliusz i Buczko Jacek z grupy T2 oraz Bielecki Arkadiusz z Mirkiem Szczepanem z grupy O.

Więcej informacji można znaleźć na stronie rajdu link zewnetrznywww.bajacarpathia.pl

oraz na

Oficjalnym Portalu Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych link zewnetrznywww.rmpst.h31.pl

Do góry
/userfiles/2011-grafika/samochody/loga_banerki/Baja_Carpathia_2011_H31_mini.jpg

 

 

Partnerzy:

Autoklub.pl GSMP Wyscigigorskie.pl RajdowyPuchar.pl rsmp.info rsmp.pl Ice Racing Sanok 2012


ATV Polska