Polski Związek
Motorowy

Jesteś tutaj Strona główna Kolejna Runda Mistrzostw Polski i Pucharu PZM w rajdach Enduro

Kolejna Runda Mistrzostw Polski i Pucharu PZM w rajdach Enduro

Z dnia: 2008-07-07

W dniach 5-6 lipca w Piekoszowie koło Kielc odbyła się VII i VIII runda Mistrzostw Polski Enduro oraz VII i VIII runda Pucharu PZM w rajdach Enduro. Łącznie z imprezą mistrzowską rozegrano również Puchar Okręgu Kieleckiego. Zawodnicy dopisali co zaowocowało frekwencją w liczbie ponad 130 startujących. Pogoda nie ułatwiała życia motocyklistom. W sobotę dwukrotne silne acz krótkie opady deszczu zamieniły Enduro Test w gliniastą ślizgawkę. Dopisali za to kibice, którzy tak licznie przybyli w niedzielę na wspomniany Enduro Test że niemożliwym stało się dojechanie nawet w okolice przygotowanego parkingu.
Organizator, Kieleckie Towarzystwo Motorowe „Novi”, przygotował jak co roku ciekawą i wymagającą trasę znaną niektórym zawodnikom z lat poprzednich chociażby z rozgrywanych na tym terenie Mistrzostw Europy.
Rywalizacja sportowa przebiegała bez większych niespodzianek i groźnych wypadków. Faworyci nie zawiedli. Po raz pierwszy w tym roku na starcie Mistrzostw Polski pojawił się Michał Szuster, który pomimo przebytej ciężkiej kontuzji ręki po wypadku w Portugalii, nie dał swoim doświadczonym kolegom cienia szansy na zwycięstwo.
Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie http://www.zubix.com.pl/?ID=enduro/terminy.htm
Następne zawody cyklu Mistrzostw Polski Enduro odbędą się wraz z Mistrzostwami Polski Cross Country w dniach 16/17 sierpnia w Obornikach. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków rajdów Enduro.
M.S.

MP Enduro Piekoszów 2008

 

Słowa kluczowe: Enduro MP Puchar PZM

Do góry
/userfiles/image/Enduro/Piekoszow_2008/EnduroPiekoszow02rota_mini.jpg

 

 

Partnerzy:

Autoklub.pl GSMP Wyscigigorskie.pl RajdowyPuchar.pl rsmp.info rsmp.pl Ice Racing Sanok 2012


ATV Polska