Polski Związek
Motorowy

Jesteś tutaj Strona główna KM Cross Ekoklinkier Lublin wyjeżdża do Hiszpanii

KM Cross Ekoklinkier Lublin wyjeżdża do Hiszpanii

Z dnia: 2009-01-19

Zbliżamy się do wyjazdu do Hiszpanii gdzie odbędzie się trzytygodniowe zgrupowanie motocyklowe. Przygotowania idą pełną parą. Należy wykonać wiele czynności żeby nic niespodziewanego nie stało się na miejscu. Motocykle muszą być perfekcyjnie przygotowane. Trzeba zabrać odpowiednią ilość części zapasowych szczególnie tych, które się najszybciej zużywają.

W ostatnich dniach zawodników prześladują choroby co na pewno źle wpływa na ich kondycję fizyczną. Ma nadzieję, że do czasu wyjazdu wszyscy będą już zdrowi ponieważ czeka na nich na zgrupowaniu bardzo ciężka praca do wykonania. Dlatego pierwsza część okresu przygotowawczego, którą już prawie mamy za sobą została przepracowana należycie. Mogę z pełna odpowiedzialnością powiedzieć, że zawodnicy są przygotowani do przejechania wielu godzin na motocyklu.

Część grupy jedzie samochodami, którymi będą transportowane motocykle wyrusza już w piątek 23.01.09 a pozostała grupa leci samolotem do Barcelony w niedzielę 25.01.09.
Pierwszy trening rozpocznie się w poniedziałek 26.01.09. Pierwszy tydzień spędzimy w miejscowości Roses, która mieści się na pięknym wybrzeżu Costa Brava. Miejscowość mieści się nieopodal granicy francuskiej. Temperatura w tym regionie wacha się pomiędzy 17 a 25 stopniami Celsjusza. Właśnie tam mieszka nasz przyjaciel szef firmy Cartens Competition - Uve, dzięki jego pomocy zgrupowanie może się odbyć za co serdecznie mu dziękujemy.

W pierwszym tygodniu odbędą się cztery treningi motocyklowe i jeden trening regeneracyjny. Następnie w sobotę wyjedziemy prosto na zawody do miejscowości „Moron de la Frotera”, będą to zawody międzynarodowe bardzo wysokiej rangi.
Po zawodach ruszymy do Malagi aby dołączyć do szkoły Johna Van Den Berga i zostaniemy tam dwa tygodnie. Dopiero tam zacznie się ciężka praca treningowa-sześć treningów w tygodniu.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Marcin Wójcik

Fot. Piotr Wierzbowski

Cross Ekoklinkier Lublin

 

Do góry
/userfiles/image/sport_motocyklowy/motocross/Cross_Lublin/piotr_wierzbowski_rota_mini.jpg

 

 

Partnerzy:

Autoklub.pl GSMP Wyscigigorskie.pl RajdowyPuchar.pl rsmp.info rsmp.pl Ice Racing Sanok 2012


ATV Polska