Polski Związek
Motorowy

Jesteś tutaj Strona główna Bouffier z jedynką

Bouffier z jedynką

Z dnia: 2011-08-29

Prowadzący w Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski Bryan Bouffier został ustawiony na pierwszym miejscu listy zgłoszeń do 21 Rajdu Dolnośląskiego. Udział w 5 rundzie krajowego czempionatu zapowiedziało 38 załóg, w tym 13 samochodami napędzanymi na obie osie.

PDFZOBACZ LISTĘ ZGŁOSZEŃ

Na drugiej pozycji, za Francuzem pilotowanym przez Xsaviera Panseri widnieje duet Kajetanowicz/Baran. Jako trzecią ustawiono załogę Forda Fiesty S2000 - Sołowow/Baran. Na dalszej pozycji jest Kuchar, Bębenek, Grzyb i powracający Kuzaj.

Pierwszą dziesiątkę zamyka jeden z pięciu reprezentantów klasy R3 - Jan Chmielewski. Do rywalizacji w tej klasie przystępuje także po przerwie Tomasz Porębski (w bliźniaczym Citroenie DS3) oraz Paweł Stefanicki (Honda Civic R3).

Sześciu reprezentantów zgłosiło się w N-3, na czele z Gagackim. Na liście widnieją także dwa BMW M3 - FELIX'a i Urbanowicza.

Serwis RSMP.pl jak zwykle zaprasza na Relację Live z rajdu. Zaczynamy już w piątek, 2 września.

Więcej informacji można znaleźć na stronie rajdu link zewnetrznywww.rajd.dolnoslaski.pl oraz oficjalnym portalu internetowym Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski link zewnetrznywww.rsmp.pl

Źródło: www.rsmp.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści zabronione.

Foto: Marcin Kaliszka www.RallyFoto.pl

Słowa kluczowe: platinum rsmp rajd dolnośląski rajd rajdy lista zgłoszeń

Do góry
/userfiles/2011-grafika/samochody/RSMP/028_mini.jpg

 

 

Partnerzy:

Autoklub.pl GSMP Wyscigigorskie.pl RajdowyPuchar.pl rsmp.info rsmp.pl Ice Racing Sanok 2012


ATV Polska